Головна - Анонси - «Підвалини літмузею». Ніч музеїв
…

«Підвалини літмузею». Ніч музеїв

«Музеї. Сталість і добробут» — таку тему визначила Міжнародна рада музеїв ICOM цього року. «Так, — подумаєте ви, — це саме про українські культурні установи в воєнних умовах…» Проте ЛітМузей все ж намагається зберігати сталість — і навіть у найтяжчі часи не порушувати традиції щовесни влаштовувати мініфестиваль «Ніч музеїв». Намагається також облаштувати добробут — у тому числі й підвальний, з огляду на ситуацію. І… вже готовий запросити вас на «підвалини».

Що це? Це і входини в новий експозиційний простір у підвалі, і звернення до фундаментальних основ, бекґраунду музею, і до проєктів, які не вдалося реалізувати в минулому.

Символічно в літмузейному підвалі на початку його існування розташувалася майстерня художника Валєра Бондаря. На Ночі музеїв ви зможете відчути її атмосферу й оглянути експозицію робіт Бондаря, а ще — власноруч виготовити естампи з ліногравюр художника.

Приміщення музею також відкриється для вас — сюди повернулася мандрівна виставка «Харків —Залізобетон», яка минулого року об’їздила 5 міст України.

Програму доповнять мінілекції у форматі 15х4 від спеціалістів з різних галузей — про те, що допомагає нам зберігати сталість і перемагати, — та «Світлий концерт» Харківського університету мистецтв.

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА
15.00 – 16.00 — відкриття експозиції «Майстерня Бондаря» та екскурсія;
15.30 – 16.30 — майстер-клас із виготовлення естампів з ліногравюр Валєра Бондаря (проводить Владислав Христенко);
16.00 – 17.00 — лекції у форматі 15х4: 4 лектори по 15 хвилин. Перший блок;
17.00 – 17.15 — перерва, вільне відвідування виставок;
17.15 – 18.15 — лекції у форматі 15х4: 4 лектори по 15 хвилин. Другий блок;
18.15 – 18.30 — перерва, вільне відвідування виставок;
18.30 – 19.00 — історії мандрів виставки «Харків – Залізобетон»;
19.00 – 20.00 — «Світлий концерт» від Харківського університету мистецтв.

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 20 травня, 15:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк