Головна - Анонси - Показ документального серіалу «Ми з України»
…

Показ документального серіалу «Ми з України»

«Ми з України» — документальний серіал про життя та діяльність українських митців в умовах війни. Режисерська команда поставила перед собою ціль — задокументувати важливі меседжі українських діячів культури, які залишились в Україні й продовжили боротьбу після повномасштабного вторгнення росії. Це 22 інтерв’ю, в яких герої розповідають про 24 лютого 2022 року, як змінилось їхнє життя, і чому військова чи волонтерська діяльність є невід’ємною частиною країни у воєнний час.

Мистецьке об’єднання «Плай» знімали серіал протягом 2022 року у різних містах України. Мета фільму — наголосити на важливості культурного тилу та забезпечити видимість та цінність української культури, особливо в цей час для Україні.

Гості — Катерина Калитко, Богдан Куценко та автори, продюсери серіалу Володимир Подолян, Олександра Венславовська

Коли: 10 травня, 18:30

Де: Art Area ДК, вул. Чернишевська, 13

Вхід: будь-яка сума донату

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк