Головна - Анонси - Прем’єрний показ фільму «Харків. Тихий центр»
…

Прем’єрний показ фільму «Харків. Тихий центр»

У Харкові відбудеться премʼєра фільму «Харків. Тихий центр» від медіа «Вечір» за участі команди та героїв стрічки!

Це стрічка про молодих людей Харкова, частину його культурної тусовки, яка посилює сучасний патріотичний вайб міста. Кожен з героїв закохує у Харків через власний бізнес, творчість та волонтерство, до якого усі вони дотичні:

– тату-майстер, співвласник кав’ярні Олександр Кобзев;
– шеф Микита Вірченко, засновник закладу української кухні «Трипіччя»;
– художник Гамлет Зіньківський, роботи якого на вулицях вже є «візитівкою» Харкова.

На показі ви зможете не лише подивитися фільм, але й поставити свої запитання чи лишити коментарі команді та героям стрічки.

Над фільмом працювали: режисер Лев Коротаєвський, журналістка Еля Серкожаєва та оператор Павло Бондаренко.

«Не маючи упереджень, ми жадібно прожили тиждень в Харкові, намагаючись набрати не тільки матеріал, а і вражень. Не як журналісти, скоріше як фотографи-аматори, — розповідає Лев Коротаєвський. — Ми хотіли, щоб у глядача виникло бажання потрапити туди, пошукати наш Харків, віднайти свій, знайти те, що ми приховали від нього».

Вільні після зйомок години Лев прогулювався містом, їздив на метро, шукав нові, не найкоротші, маршрути додому.

«Мені було зрозуміло — нам місто не проковтнути. В цьому головний “конфлікт” цієї історії. У Харкові не одна тусовка, їх багато. Ми не показуємо “справжнє місто”, а наче малюємо з окремих фрагментів казкове місто, “внутнішній Харків”, порушуючи географію і хід часу», — додає Лев.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 04 вересня, 19:00
Вхід: вільний донат за умови попередньої реєстрації за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк