Головна - Анонси - Прем’єра вистави «Політ над зозулиним гніздом»
…

Прем’єра вистави «Політ над зозулиним гніздом»

У психіатричному відділенні Сестри Ретчет все завжди добре: пацієнти слухняні та задоволені, персонал відповідальний та дбайливий, а терапія завжди дає очікуваний та позитивний результат. Але, одного чудового осіннього ранку, життя всіх учасників цієї ідилії зміниться назавжди.

Світ у якому всі беззаперечно виконують свої ролі перестане працювати, як налагоджений механізм, тому що до нього потрапить справжній гравець, який не звик приймати правила чужої гри — Р. П. Макмерфі.

Яка ціна свободи духу, волі, совісті? На що здатна людина, щоб знайти корінь свого страху та стати вільною? Та чи готова вона до цього насправді?

Саме з такими питаннями зустрінуться герої цієї історії, та чи знайдуть вони відповіді на них?

Вистава Харківського академічного драматичного театру за мотивами однойменного роману Кена Кізі це падіння вниз по кролячій норі. Всередині якої є світ контрасту, фантазії, галюцинації.

Де: вул. Сумська 25, Театрально-концертний центр
Коли: 16 червня, 17:00
Вхід: від 150 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк