Головна - Анонси - Цикл лекцій та дискусія «Політики пам’яті» освітньої програми про театр the black box
…

Цикл лекцій та дискусія «Політики пам’яті» освітньої програми про театр the black box

the black box — це освітня програма зі сучасного театру, що реалізується Jam Factory Art Center з 2019 року. Проєкт поєднує у собі різні формати: лекції, публічні дискусії, воркшопи та має на меті посилити спроможність діячів та діячок театрального сектору в Україні, створюючи простір для навчання, обміну досвідом та комунікації.

Яка наша точка входу у велику війну лютого 2022 року? Чи ми перебуваємо в «травматичному минулому», чи ми вийшли з нього і увійшли у «травматичне теперішнє»? Як ми працювали з документом у мистецтві та театрі до 2022 року? Розмова піде про те як «правильно» та «етично» осмислювати дійсність в мистецтві/театрі сьогодні. Методи роботи з жертвами та свідками, огляд різних проєктів та медіа. Чи не позбудимось ми етичних переконань? Чи не робить нас війна гіршими?

Кураторка програми — Вероніка Склярова

Лекції та дискусія:

01.07 16:00 — Ніна Хижна «Новий словник: театр воєнного часу»;
01.07 18:00 — Пьотр Армяновський «Як театр “перетворює” біль у досвід»;
02.07 16:00 — Зої Лафферті «Роль театру в підриві домінуючих наративів»;
02.07 18:00 — Круглий стіл: «Політика пам’яті: як говорити про театр сьогодні». Модератор: Дмитро Заєць.

Записи лекцій будуть опубліковані невдовзі після події.

Де: майдан Свободи 4, «ЄрміловЦентр»
Вхід: вільний за реєстрацією

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк