Головна - Анонси - Концерт гуртів ПРАЩУР, VOVK та KAT
…

Концерт гуртів ПРАЩУР, VOVK та KAT

Дивна, чарівна, навіть химерна суміш сладжу, стоунеру, думу, прогу та постхардкору. Цього разу на сцені з’являться команди, які всім дуже знайомі та за якими всі так скучили в нашому рідному Харкові, а саме:

ПРАЩУР — sludjazz/drone metal культисти з Харкова, стіни наднизьких частот та первісної містики, що ампліфаєр воршіпом видобувають надважкий психоделічний спокій.

VOVK — київський добре знайомий та водночас оновлений рик не залишить осторонь поціновувачів різнобарвної музичної еклектики від емоційного постхардкору до химерного прогроку. Очікуйте сплеск фарб на сценічному полотні.

KAT — харківський гурт, заснований у 2013 році, що нині тяжіє за звучанням до постхардкору. За збігом обставин вперше з початку повномасштабної війни КАТ зіграє у рідному місті. Альбом «Поклик» прозвучить повністю саме там, де він був написаний.

Весь прибуток піде на збір для аеророзвідки вч 3005.

Де: вул. Пушкінська 25, бар «Казка»
Коли: 15 жовтня, 18:00
Вхід: передпродаж 250 UAH на збір за цим посиланням, в день концерту — 300 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк