Головна - Анонси - Презентація альбому «Радіопромінь» гурту «Жадан і Собаки». Додатковий концерт
…

Презентація альбому «Радіопромінь» гурту «Жадан і Собаки». Додатковий концерт

УВАГА! ПОДІЯ ПЕРЕНОСИТЬСЯ! Нові дати і місце гурт оголосить пізніше. Всі придбані вами квитки залишаються дійсні, а також підлягають обміну на концерти у інших містах. Якщо нові дати вас не влаштують — квитки можна буде здати, звернувшись до квиткового оператора, у якого ви їх купували.

Колектив відомий у творчому колі як «харківські розбишаки», адже роботи команди Сергія Жадана вирізняються гостросоціальністю, сповнені духом протесту та завжди звучать актуально. Виступи гурту — це потужні викиди яскравої енергетики, що заряджає та надає впевненості.

В межах анонсованого концертного туру виступи колективу відбудуться у багатьох українських містах, але розпочнуться гастролі саме з рідного Харкова. «Жадан і Собаки» представлять потужну програму із нового альбому «Радіопромінь» та своїх головних хітів. Тож готуйтеся разом із кумирами заспівати шедеври «Мадонна», «Натаха», «Автозак» та інші круті пісні. Відомі музично-поетичні історії прозвучать наживо, щоб отримати живий фідбек ваших сердець.

Спеціальною гостею стане фантастична співачка Марта Липчей, тож це буде ексклюзивна програма, в межах якої гурт презентує, зокрема кілька спільних пісень.

Враховуючи великий ажіотаж навколо події, музиканти прийняли рішення оголосити цей додатковий концерт!

Де: вул. Академіка Павлова 271, «Радмір Експохол»
Коли: 02 грудня, 18:30
Вхід: від 390 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк