Головна - Анонси - Презентація альбому «Радіопромінь» гурту «Жадан і Собаки»
…

Презентація альбому «Радіопромінь» гурту «Жадан і Собаки»

Колектив відомий у творчому колі як «харківські розбишаки», адже роботи команди Сергія Жадана вирізняються гостросоціальністю, сповнені духом протесту та завжди звучать актуально. Виступи гурту — це потужні викиди яскравої енергетики, що заряджає та надає впевненості.

В межах анонсованого концертного туру виступи колективу відбудуться у багатьох українських містах, але розпочнуться гастролі саме з рідного Харкова. «Жадан і Собаки» представлять потужну програму із нового альбому «Радіопромінь» та своїх головних хітів. Тож готуйтеся разом із кумирами заспівати шедеври «Мадонна», «Натаха», «Автозак» та інші круті пісні. Відомі музично-поетичні історії прозвучать наживо, щоб отримати живий фідбек ваших сердець.

Спеціальною гостею стане фантастична співачка Марта Липчей, тож це буде ексклюзивна програма, в межах якої гурт презентує, зокрема кілька спільних пісень.

Де: вул. Пушкінська 2а, ТРЦ Nikolsky
Коли: 15 січня, 18:00
Вхід: 550 UAH, квитки за цим посиланням

УВАГА! Це перенесена подія з 01 грудня 2023 року. Щодо змін стосовно квитків, придбаних на попередню дату, читайте нижче.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк