Головна - Анонси - Показ документального фільму «Різдво разом» від UKRAЇNER
…

Показ документального фільму «Різдво разом» від UKRAЇNER

«Різдво разом» — це повнометражний документальний фільм від про те, як у січні 2023 року молодь з усієї України обʼєдналася в три ініціативи й вирушила вертепувати на Слобожанщину. Хлопці й дівчата створювали різдвяне свято жителям звільнених населених пунктів, які пережили окупацію та жахи російського терору.

Стрічка занурить нас в атмосферу маланкування, розповість про особливості вертепування та колядування, а найважливіше — про ідею, яка об’єднала молодь з усієї України в одній спільній справі — привезти свято на деокуповані території. Під час поїздок вертепи побували в Харкові, Слобожанському, Балаклії, Ізюмі, Хрестищі, Дергачах, Малих та Великих Проходах, Малій Рогані, Тростянці й Охтирці.

«Для нас було важливо знайти відчайдухів, які готові були везти свято та відроджувати українську традицію там, де її намагались знищити та насадити свої наративи “расія здєсь навсєгда”, — каже продюсерка фільму Христина Кулаковська. — Фільм показує, як нас чекали та як важливо зараз мати цей обмін досвіду між українцями та давати один одному підтримку. Фільм взагалі для мене про диво, про віру, про надію, про наслідки війни».

Де: вул. Чорноглазівська (колишня вул. Маршала Бажанова) 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 23 грудня, 17:00
Вхід: вільний за умови обов’язкової реєстрації за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк