Головна - Анонси - Концерт гурту Rohata Zhaba
…

Концерт гурту Rohata Zhaba

Коли історики майбутнього вивчатимуть сьогодення, рано чи пізно вони дійдуть до дуже дивного кільця на цьому древі літопису. Хто ця ваша Рогата Жаба? Чому місцеві то тут, то там, майже раз на місяць святкували її пробудження, хоча всюди сказано, що Жаба спить? Як пояснити таку драматичну різницю у перцепції з рештою світу? Темрява у них кольорова, як так… Вона ж просто чорна, всі знають що тіні просто чорні…

А ми будемо сміятись, бо знаємо, що це тільки початок дивних дивів, свідками яких ми, на відміну від істориків майбутнього, станемо вже цієї осені під час жаб’ячого туру містами України! В його межах Рогата Жаба нарешті завітає з виступом додому — у Харків.

Застрибуйте в цей магічний світ не озираючись, різнокольорові вогники вкажуть шлях.

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 19 листопада, 18:30
Вхід: 450 UAH, квитки за цим посиланням

Частина прибутку з кожного концерту буде перерахована на потреби бригади НГУ «Азов».

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк