Головна - Анонси - Розмова Віктораса Бахметьєваса і Вахтанга Кебуладзе. Пам’ять. Війна
…

Розмова Віктораса Бахметьєваса і Вахтанга Кебуладзе. Пам’ять. Війна

Як пам’ять впливає на наш вибір майбутнього? Що пам’ятає литовське суспільство про радянську окупацію? Скільки часу потрібно для прощення нападника? Чи передбачає «прощення» «забування»?

Поговоримо про це разом із двома філософами у Харківському ЛітМузеї 8 червня.

Вікторас Бахметьєвас — філософ. доктор філософії, сфера зацікавлень — етика, перетин етики і філософії релігії, викладач, перекладач, директор Центру Еммануеля Левінаса у Каунасі (Литва).

Вахтанг Кебуладзе — філософ, публіцист, перекладач, спеціаліст з феноменології, доктор філософських наук, професор катедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, доцент катедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська Академія», співголова Українського феноменологічного товариства, учасник гурту «Джин», член Українського ПЕН.

«П’ятий Харків» — спільний проєкт Харківського літературного музею та Сергія Жадана. За підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 08 червня, 18:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк