Головна - Анонси - Публічна розмова «Харківське підпілля: роль міста в дисидентському русі України»
…

Публічна розмова «Харківське підпілля: роль міста в дисидентському русі України»

Розмова проєкту «Вулиця Історії України».

Протягом розмови письменник і блогер Роман Чихарівський («Пан Роман») і кандидатка історичних наук й експертка Українського центру безпеки та співпраці Аліна Понипаляк разом з учасниками обговорюватимуть роль Харкова в дисидентському русі за радянських часів.

Харків — це місто, яке стало середовищем для українських інтелектуалів й активістів, які виступали проти тоталітарного радянського режиму. Тут знаходили притулок і працювали відомі дисиденти й правозахисники, які зробили великий внесок у боротьбу за права та свободи людини й формування демократичних цінностей в українському суспільстві.

«Вулиця Історії України» — це проєкт про актуальну історію від медіа The Village Україна, який має на меті показати, як творилися наша історія й ідентичність упродовж століть.

Де: майдан Свободи 4, «ЄрміловЦентр»
Коли: 24 жовтня, 17:00
Вхід: вільний за умови обов’язкової реєстраії за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк