Головна - Анонси - Розмова про Сковороду і про щастя
…

Розмова про Сковороду і про щастя

«До міста вертається Сковорода». Зі слів пісні Сергія Жадана з альбому «SkovoroDance» і народжується ідея розмов про «тепле світло українського бароко», наше розуміння щастя і України як країни щасливих людей, які виборюють свою свободу.

Чи актуальні ідеї філософа і в чому сила його образу в нашій культурі? Чи потрібно боротися з міфами і чому вони виникають? Як ми переосмислюємо давню спадщину і чи є червоні лінії, за які не варто заходити?

Запрошуємо не просто послухати розмову, а й долучатись до неї, утворюючи такий собі «сад філософів» — за традиціями Григорія Сковороди.

Участь у розмові візьмуть:
▪️ Сергій Жадан — письменник;
▪️ Назар Федорак — письменник, літературознавець, укладач артбуку «Сковорода. Коло щасливих людей», який готується до друку у видавництві «Віват»;
▪️ Вадим Назаренко — історик, співробітник Національного музею народної архітектури та побуту України;
▪️ Юрій Гуржи — композитор, автор музики до альбому «SkovoroDance»;
▪️ Тетяна Пилипчук — директорка Харківського ЛітМузею.

Модераторка заходу — Олена Рибка.

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 14 жовтня, 17:30
Вхід: вільний за попередньою реєстрацією за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк