Головна - Анонси - Шоукейс Some People x Dnipropop
…

Шоукейс Some People x Dnipropop

До війни Харків був містом творчої енергії та музики з характером. Зараз саме час повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде, як магніт, збирати людей та вібрації.

Формація Some People почала будувати Центр нової культури в Харкові.

Він розташується в приміщенні колишнього заводу торгового машинобудування, поблизу історичного центру Харкова. В приміщенні центру планується побудувати мультижанровий івент майданчик, що об’єднає електронну сцену, нову українську музику та сучасний театр, кімнату для аудіовізуальних перфомансів, коворкінг для митців, снікер-хімчистку Sneaker Mate, фотостудії.

«Хочеться повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде як магніт збирати людей та вібрації», — Антон Назарко, один з засновників формаціїї Some People.

Запуск проєкту планується на листопад, а поки триває будівництво, раз на два тижні команда буде робити шоукейси дружніх промогруп та команд.

Чергова така подія — шоукейс дніпровської формації Dnipropop.

«Лайви, темна естетика та максимальна кількість нетривіальної електроніки від брейкбіту до техно і індастріалу. Якщо ви звикли лише до синтезаторів та семплів, то в цей раз у нас вокальні пасажі на лайві Kurs Valüt, багато експериментів з прямою бочкою і взагалі суцільний рок-н-ролл під синтезатори».

Line-Up:
17:00 — Monotonne
18:00 — maxandruh
19:00 — Ship Her Son
20:00 — Kurs Valüt
21:00 — walakos

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 30 вересня, 17:00
Вхід: донат від 200 UAH, обов’язкова реєстрація за цим посиланням

Всі кошти підуть на відбудову Центру нової культури «Some People».

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк