Головна - Анонси - Шоукейс Some People x Gasoline Radio
…

Шоукейс Some People x Gasoline Radio

До війни Харків був містом творчої енергії та музики з характером. Зараз саме час повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде, як магніт, збирати людей та вібрації.

Формація Some People почала будувати Центр нової культури в Харкові.

Він розташується в приміщенні колишнього заводу торгового машинобудування, поблизу історичного центру Харкова. В приміщенні центру планується побудувати мультижанровий івент майданчик, що об’єднає електронну сцену, нову українську музику та сучасний театр, кімнату для аудіовізуальних перфомансів, коворкінг для митців, снікер-хімчистку Sneaker Mate, фотостудії.

«Хочеться повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде як магніт збирати людей та вібрації», — Антон Назарко, один з засновників формаціїї Some People.

Поки триває будівництво, раз на два тижні команда буде робити шоукейси дружніх промогруп та команд.

Чергова така подія — шоукейс радіо Gasoline.

«Радіо Gasoline — платформа, яка влітку минулого року почала висвітлювати локальних електронних артистів, паралельно досліджуючи забуті та втрачені артефакти української музики та інших видів мистецтва. До трьох різнопланових діджей сетів від Саші Ушенко, Лери Ободзінської і Класпс з Анастасією Слутською (які зіграють б2б), команда Газолін додасть повернення в місто з нашумівшим на останньому Брейві інструментальним лайвом Богдана Зайця», — розповідають Some People.

Line Up:
Bogdan Zaiets (live)
Clasps b2b Anastasiia Slutska
Sasha Ushenko
Valeria Obodzinska

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 18 листопада, 17:00
Вхід: донат від 200 UAH, обов’язкова реєстрація за цим посиланням

Всі кошти підуть на відбудову Центру нової культури «Some People».

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк