Головна - Анонси - Шоукейс Some People x GRVGRV
…

Шоукейс Some People x GRVGRV

До війни Харків був містом творчої енергії та музики з характером. Зараз саме час повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде, як магніт, збирати людей та вібрації.

Формація Some People почала будувати Центр нової культури в Харкові.

Він розташується в приміщенні колишнього заводу торгового машинобудування, поблизу історичного центру Харкова. В приміщенні центру планується побудувати мультижанровий івент майданчик, що об’єднає електронну сцену, нову українську музику та сучасний театр, кімнату для аудіовізуальних перфомансів, коворкінг для митців, снікер-хімчистку Sneaker Mate, фотостудії.

«Хочеться повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде як магніт збирати людей та вібрації», — Антон Назарко, один з засновників формаціїї Some People.

Запуск проєкту планується на листопад, а поки триває будівництво, раз на два тижні команда буде робити шоукейси дружніх промогруп та команд.

Чергова така подія — шоукейс київської формації GRVGRV.

«Київська формація експериментаторів, на чолі з диваком Oi Fusk, того року вже остаточно затвердилась в статусі нової крові столичної електронної сцени. Рвані, ламані ритми, які вони грають, змінюють лайвами з читкою на грайм бітах або взагалі якимось неосоулом. Все ще підкріплюють правилом комʼюніті за яким саме в форматі вечірок “ГрувГрув” вони мають грати зовсім інше, ніж на своїх южіал сетах», — розповідають Some People.

Line-Up:
— BADWOR7H
— CVIL`
— FIGURAT
— LADY DRILL ERA
— Oi FUSK

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 21 жовтня, 17:00
Вхід: донат від 200 UAH, обов’язкова реєстрація за цим посиланням

Всі кошти підуть на відбудову Центру нової культури «Some People».

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк