Головна - Анонси - Шоукейс Some People x KyivAngels
…

Шоукейс Some People x KyivAngels

До війни Харків був містом творчої енергії та музики з характером. Зараз саме час повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде, як магніт, збирати людей та вібрації.

Формація Some People почала будувати Центр нової культури в Харкові.

Він розташується в приміщенні колишнього заводу торгового машинобудування, поблизу історичного центру Харкова. В приміщенні центру планується побудувати мультижанровий івент майданчик, що об’єднає електронну сцену, нову українську музику та сучасний театр, кімнату для аудіовізуальних перфомансів, коворкінг для митців, снікер-хімчистку Sneaker Mate, фотостудії.

«Хочеться повертати місту втрачені позиції і спробувати створити місце, яке буде як магніт збирати людей та вібрації», — Антон Назарко, один з засновників формаціїї Some People.

Запуск проєкту планується на листопад, а поки триває будівництво, раз на два тижні команда буде робити шоукейси дружніх промогруп та команд.

Перша така подія — шоукейс київської промогруми і волонтерського штабу KyivAngels.

Таймінг:
17:00 — 18:30 Gapon
18:30 — 20:00 Zolaa
20:00 — 21:30 DJ 69
21:30 — 22:00 «ТИСК»

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 19 серпня, 17:00
Вхід: вільний, після реєстрації за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк