Головна - Анонси - Благодійний кінопоказ стрічки «Собаки хороших людей не кусають»
…

Благодійний кінопоказ стрічки «Собаки хороших людей не кусають»

Стрічка «Собаки хороших людей не кусають» Анастасії Максимчук — результат п’ятирічного дослідження формування і росту зоозахисного руху в Києві, та боротьби із жорстокістю догхантерів. Але більш того, цей фільм — про людей із великими серцями, що дбали про тварин за умов надскладної політичної ситуації що склалася в Україні за роки війни на Сході перед повномасштабним вторгненням.

Ця подія створена за спільною ініціативою авторів фільму та українських зоозахисників. Добровільні донати, які будуть зібрані під час події, підуть на підтримку волонтерських потреб організації Save The Pets. Фандрейзер волонтер Скотт Уркухарт збирає кошти на евакуації тварин із прифронтових територій сходу і півдня України. Після показу ви можете поспілкуватись зі Скоттом про його ініціативу допомагати українським тваринам, актуальність зоозахисної діяльності у воєнний час та складнощі такої місії.

Де: вул. Сумська 25, Torba Bar
Коли: 14 липня, 18:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк