Головна - Анонси - Вечірка SP002 від Some People
…

Вечірка SP002 від Some People

Центр нової культури від харківської формації Some People вийшов з «демо-режиму» — тепер прийшов час для власних подій, в межах яких організатори крок за кроком відкриватимуть свою філософію, бачення та те, як вони чують харківський саунд «тут і зараз».

Вечірка під порядковим номером «002» відубеться в перший же день нового року, а хедлайнером стане SVZZ.

«Ми давно на зв’язку з Ігорем, бо вже роки три тому було очевидно що цей саундпродюсер і селектор — майбутнє української сцени. Вже в цьому році талант і скіли одесита трансформувались в закономірні тури країною і якісь знакові виступи, як, наприклад, закриття однієї з сцен на день народженя К41. Локальний суппорт від вже знайомого вам Nikitah, а також засновників харківської басової промо-групи Badman groupАлекса Monomonster та Гліба Даниленко», пояснює Some People.

Main Stage:
14:00 Glib Danylenko
16:00 Monomonster
18:00 Nikitah
20:00 SVZZ

Паралельно буде працювати друга сцена.

«Минулого разу на другій сцені в нас вийшов повний метч. Саша Ушенко, до якого інколи влітав з б2б Алекс Мономонстр, разом з Яріком Артимом створили атмосферу в якій «утопали» всі, хто залишався там більше ніж на 5 хвилин. Нам дуже сподобалось, судячи з того що ви писали нам, вам також дуже сподобалось, тому ми вирішили час від часу робити другу, повільну сцену, наповнену свободою і експерементами, додають у Some People.

Цього разу на сцені «чим менше ритму, тим краще», будуть грати діджеї які зазвичаю люблять грати 140+ bpm і яких ви дуже рідко могли почути (якщо взагалі коли-небуть чули) з таким саундом. Монотронік і Мрія раніше довгий час репрезентували харківську сцену, тепер же все частіше поруч з їх іменами можна побачити Київ чи Барселону, але ж ми розуміємо – дім там, де тобі хочется бути на Новий рік».

Slow Stage:
— Monotronique
— Mriya

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 01 січня, 14:00
Вхід: передпродаж 350 UAH за цим посиланням, на вході 400 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк