Головна - Анонси - Вечірка SP009 від Some People
…

Вечірка SP009 від Some People

Центр нової культури від харківської формації Some People вийшов з «демо-режиму» — тепер прийшов час для власних подій, в межах яких організатори крок за кроком відкриватимуть свою філософію, бачення та те, як вони чують харківський саунд «тут і зараз».

Зустрічайте вечірку під порядковим номером «009»!

Як кажуть у Some People: «Гості суботньої події запланувались ще з першого шоукейсу в стінах Центру, тому що місце, яке орієнтоване на ламаний звук, не може не запросити до себе представників формації під назвою «Ламана». До нас їдуть наші львівські друзі Ayokid і Whaler, а значить буде вагон крутої британщини у всіх її проявах. Ну як львівські, взагалі то Whaler харків’янин, але саме в крю вони об’єднались у Львові, де ми остаточно і здружились з пацанами, хоч були на зв’язку вже давно.

Бачите на афіші фото зі світлом лампи? Це наш Sneaker Mate Lviv, десь так і світились всі навколо, коли пацани грали в нас свої сети у львівському просторі. Тепер ми хочемо віддячити їм гостинністю Харкова, тому додаємо ідеальний стилістичний вармап від Nikitah».

Line-Up:
Ayokid
Nikitah
Whaler

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 13 квітня, 17:00
Вхід: передпродаж 300 UAH за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк