Головна - Анонси - Вечірка SP010 від Some People
…

Вечірка SP010 від Some People

Центр нової культури від харківської формації Some People вийшов з «демо-режиму» — тепер прийшов час для власних подій, в межах яких організатори крок за кроком відкриватимуть свою філософію, бачення та те, як вони чують харківський саунд «тут і зараз».

Зустрічайте вечірку під порядковим номером «010»!

Як кажуть у Some People: «Ми любимо музику за мить коли перехоплює подих, коли навколо атмосфера магії, коли після вечірки просто пишеш другу “було” і нічого не потрібно більше розказувати. Це дуре рідкі і дуже цінні моменти, їх не можна штучно створити. Ми часто шуткуємо в команді, що нам з вами за перші пів року їх далось з авансом, насправді. Це момент який можна дуже влучно описати словом “захват”. Ти точно пам’ятаєш цю мить. От на афіші наприклад момент коли нам вперше вдався захват в Сам Піпл.

До чого це ми. Веземо в суботу Дар’ю Zahvat з Києва. Авторку подкасту Vzahvativid та резидентку дівочої волонтерської організації CVIT ви точно знаєте по її мультижанровим сетам з переважно басовою лінією. Разом з нею на мейнстейджі можна буде почути Alpha Centauri. Ми повертаємо повільну сцену і, якщо погода нам дозволить, зробимо її в незвичному місці. Відкривати день буде b2b від Алекса Мономонстра і Гліба Даніленко».

Main Stage:
Alpha Centauri
Zahvat

Slow Stage:
Glib Danylenko
b2b Monomonster

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 20 квітня, 17:00
Вхід: передпродаж 300 UAH за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк