Головна - Анонси - Спецпоказ фільму «Я, Ніна» за участі головної акторки Ксенії Хижняк
…

Спецпоказ фільму «Я, Ніна» за участі головної акторки Ксенії Хижняк

У п’ятницю, 8 вересня, у Харкові відбудеться спеціальний показ стрічки «Я, Ніна». Це картина, знята за мотивами особистої історії відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової. Стрічку особисто представить акторка Ксенія Хижняк — виконавиця головної ролі у фільмі, а також популярна блогерка та психологиня. Після сеансу відбудеться обговорення. У широкий кінопрокат картина вийшла 7 вересня.

Головна героїня картини — Ніна Сокіл, сильна особистість, красива та успішна телеведуча. В її житті є все, про що тільки можна мріяти: любов, кар’єра, прихильники. В одну мить фатальна новина руйнує все, до чого зірка так довго йшла. Саме ця перешкода змусить її зрозуміти, хто вона насправді, і що є найважливішим у житті.

Режисеркою картини стала Марися Нікітюк, відома своєю попередньою стрічкою «Коли падають дерева» — учасницею Берлінале та найкращим дебютом 2018 року за версією Національної премії кінокритиків «Кіноколо».

У головній ролі дебютувала психологиня, блогерка й акторка Ксенія Хижняк. Також у фільмі зіграли Олексій Тритенко («Мирний-21», «Я працюю на цвинтарі»), який нині служить у ЗСУ, Максим Панченко («Червоний. Без лінії фронту»), Ігор Колтовський («Погані дороги», «І будуть люди», «Червоний»).

Світова прем’єра картини відбулася на Tallinn Black Nights Film Festival, який входить до переліку 15 найпрестижніших кінофестивалів у світі. Також стрічку показали на другому за обсягом та значенню фестивалі Німеччини — Filmfest München. «Я, Ніна» був фільмом-відкриттям міжнародного кінофестивалю «Миколайчук OPEN», на якому відбулася українська прем’єра картини.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 08 вересня, 19:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк