Головна - Анонси - Вистава «Стійкий олов’яний солдатик» Харківського театра ляльок
…

Вистава «Стійкий олов’яний солдатик» Харківського театра ляльок

Вистава режисерки Оксани Дмітрієвої за казкою Ганса Крістіана Андерсена. Дивовижна історія для дошкільного, молодшого шкільного віку та дорослих.

Скільки чудес у чарівному світі, що створив Ганс Крістіан Андерсен! Хто, скажімо, не знає знаменитого Оле Лукойє, який нашіптує казки, щоб діти швидше засинали? Та не менш захопливі історії розповідають казкарі Івіді, Ківіді, Клумле та Думле самим лялькам. Так-так, тим лялькам, які живуть в дитячій кімнаті.

Як тільки господарі будинку лягають спати, іграшки з чарівної шафи оживають і зовсім як люди починають грати у війну, ходити в гості, танцювати на балах… Вони навіть мають свій театр, де виступають ляльки-актори. І ляльки-глядачі дивляться там улюблені казки. А найбільш вражаюча з них – про кохання стійкого олов’яного Солдатика до прекрасної Балеринки. Це, повірте, дивовижна історія!

Режисерка — Оксана Дмітрієва
Художниця — Наталія Денисова
Художник з освітлення — Дмитро Прасолов
Композиторка — Катерина Палачова
Хореограф — Світлана Гончарова
Актори — Антон Глазунов, Олександра Колесніченко, Яків Озеров, Лілія Осєйчук, Сергій Смеречу

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 10 грудня, 12:00 та 15:00
Вхід: 150 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк