Головна - Анонси - Камерна опера «Стус: Перехожий» від DakhTrio
…

Камерна опера «Стус: Перехожий» від DakhTrio

Вперше для глядачів з Харкова команда DakhTrio зіграє виставу в «ЄрміловЦентрі».

«Стус: Перехожий» — камерна опера команди DakhTrio, музикантів та акторів «ЦСМ ДАХ». Перформанс створено за віршами Василя Стуса, українського поета, який став жертвою радянського режиму і символом боротьби та опору українського народу.

Опера складається з сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та музичних інструментів: фортепіано та контрабасу. Жіночий голос звучить як мантра правди, справедливості та жаги до життя. Завдяки музично-драматичній формі розкривається поезія і постать поета, надається нове дихання, що дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом.

Тренер: KLIM
Художній керівник: Влад Троїцький
Учасники: Софія Баскакова, Ігор Димов, Володимир Руденко

Де: майдан Свободи 4, «ЄрміловЦентр»
Коли: 21 жовтня, 18:00
Вхід: 400 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк