Головна - Анонси - Камерна опера «Стус: Перехожий» від DakhTrio
…

Камерна опера «Стус: Перехожий» від DakhTrio

Вперше для глядачів з Харкова команда DakhTrio зіграє виставу в артпросторі «79 кут».

«Стус: Перехожий» — камерна опера команди DakhTrio, музикантів та акторів «ЦСМ ДАХ». Перформанс створено за віршами Василя Стуса, українського поета, який став жертвою радянського режиму і символом боротьби та опору українського народу.

Опера складається з сольного жіночого голосу у супроводі чоловічих голосів та музичних інструментів: фортепіано та контрабасу. Жіночий голос звучить як мантра правди, справедливості та жаги до життя. Завдяки музично-драматичній формі розкривається поезія і постать поета, надається нове дихання, що дозволяє сучасному українцю чуттєво та інтелектуально сприйняти непрості філософські теми, закладені Стусом.

Тренер: KLIM
Художній керівник: Влад Троїцький
Учасники: Софія Баскакова, Ігор Димов, Володимир Руденко

Де: вул. Пушкінська 79/1, арт-простір «79 кут»
Коли: 23 грудня, 18:30
Вхід: 400 UAH за попередньою реєстрацією за цим посиланням, 500 UAH в день концерту

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк