Головна - Анонси - Техно-порно-пінк-рок-поезія «Поні Апокаліпсиса»
…

Техно-порно-пінк-рок-поезія «Поні Апокаліпсиса»

Марися Нікітюк читатиме вірші під техно-музику композитора Юрія Смаліуса. Бонусом Марися представить дві пісні на вірші зі збірки. Про війну, любов і смерть з відкритим серцем. Марися проведе вас крізь часи Пандемії, війни, втрати, любов і надію, щоб відчути, що «цей світ не такий вже й страшний». На події можна буде придбати книжку. Весь прибуток від зібраних донатів авторка спрямовує у фонд «Землячки», який зараз забезпечує захисниць України літньою формою.

«Поні Апокаліпсиса» — перша поетична збірка авторки. Вийшла у видавництві Фоліо. Обкладинку та ілюстрації до «Поні Апокаліпсиса» створив український художник Олекса Ман.

Марися Нікітюк — українська письменниця, сценаристка та режисерка короткометражних і повнометражних фільмів. Її повнометражна робота «Коли падають дерева» була показана на Берлінському кінофестивалі, отримала премію імені Кшиштофа Кесльовського за кращий сценарій.Марися є співсценаристкою фільма Нарімана Алієва «Додому», прем‘єра якого відбулася в Каннах в 2019 р. Світова прем’єра другого художнього повнометражного фільму Марисі Нікітюк «Я, Ніна» була представлена на Таллінському міжнародному кінофестивалі «Black nights». В український прокат стрічка вийде в вересні. Як письменниця Марися дебютувала у 2016 році прозою «Безодня (історії судного дня)», треш-роман «Можливо, завтра».

Юрій Смаліус — продюсер, звукорежиссер, композитор, аранжувальник, музикант. На рахунку Юрія більше 100 успішних релізів та досвід роботи з найкращими українськими та світовими виконавцями та фахівцями, зокрема із володарями премії Grammy. Викладач звукорежисури, співвласник та ідеолог виробника лампової студійної апаратури звукозапису світового рівня HandcraftedLabs.

Де: вул. Данилевського, 26, Pintagon
Коли: 12 травня, 19:00
Вхід: безкоштовний, реєстрація за посиланням

Наступного дня відбудеться кінопоказ стрічки Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» та спільне обговорення з авторкою.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк