Головна - Анонси - Театрально-руховий тренінг від Ніни Хижної
…

Театрально-руховий тренінг від Ніни Хижної

Волонтерський штаб «Культурний ШОК» запрошує вас на офлайн-тренінг від Ніни Хижної — режисерки, перформерки та викладачки театру «Нафта».

На тренінгу за допомогою інструментів перформансу, театру та рухових практик учасники та учасниці зможуть увійти в контакт із власним тілом, висловити свої почуття художньою мовою, отримати досвід якісної комунікації та при цьому задонатити на потреби війська.

Що буде?

  • Театральні ігрові практики;
  • Тілесно-орієнтовані рухові практики, спрямовані на зняття стресу і тривоги, на пошук відчуття заземлення і внутрішньої підтримки;
  • Перформативні практики, створення власних мистецьких висловлювань;
  • Створення спільного простору психологічної безпеки, рівності та взаємоповаги;
  • Групові та індивідуальні практики.

Участь не потребує наявності театрального досвіду. З собою потрібно мати змінний одяг та змінне мʼяке взуття або шкарпетки.

Де: вул. Маршала Бажанова 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 13 липня, 12:00
Вхід: вільний донат від 400 UAH, для реєстрації треба написати в особисті повідомленя «Культурного ШОКу» за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк