Головна - Анонси - Концерт гуртів True Tough та Mordox
…

Концерт гуртів True Tough та Mordox

Київський хардкор/метал гурт True Tough вирушає в свій перший тур Україною на підтримку свого третього EP «Invaders Will Die»!

Наразі гурт є одним з провідних на сцені українського металу — від початку повномасштабного вторгнення колектив встиг відіграти десятки благодійних концертів, в тому числі і на фестивалі Faine Misto 2023, в межах яких вони захопили прихильність не одного десятку прихильників важкої музики в Україні. 29 вересня в гурту вийшов новий мініальбом «Invaders Will Die», на якому музиканти обіцяють абсолютно нове, невластиве для гурту звучання.

Компанію їм в турі складатиме київський Grand$lam гурт Mordox, в межах якого відбудеться презентація дебютного EP хлопців.

Мош, слем, метал, реп, стиль — саме цими 5 словами можна описати живі виступі та музику цього потужного колективу. Вам краще приготуватися, буде спекотно!

Частина прибутку з кожного концерту буде перерахована на потреби підрозділів ЗСУ.

Де: вул. Пушкінська 25, бар «Казка»
Коли: 22 жовтня, 17:30
Вхід: 290 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк