Головна - Анонси - Люди Люка: «Ти [Романтика]». Слухаємо, дивимося, осмислюємо разом
…

Люди Люка: «Ти [Романтика]». Слухаємо, дивимося, осмислюємо разом

10 березня запрошуємо підписників «Люка» на Buy Me a Coffee на спільне прослуховування нового альбому проєкту «МУР» під назвою «Ти [Романтика]» та, цитуючи авторів, «на власні вуха» стати свідками бурхливої епохи української літератури.

«Ти [Романтика]» — це історичний альбом-мюзикл про митців розстріляного відродження наповнений відсилками, загадками та метафорами. 

За словами творців, альбом чітко проводить паралелі з сучасністю: В. Сосюра — у Третій Штурмовій, Курбас — тримає «культурний фронт», поки на війні «майбутні режисери, драматурги, Корифеї…», а доля Тичини — нагадує долю людини на окупованих територіях, яка все ще намагається зберегти гідність, навіть за таких обставин, і зробити хоч щось для своєї нації. Хвильовий — той, хто не витримує «інформаційного потоку жахів і смертей», що несеться на тебе щодня, а Михайль Семенко — повчає слухачів дешевою провокацією, потім додаючи «Ну а публіці то що? Вона ласа до видовищ…»

Головний висновок, який автори хочуть донести до слухача — це те, що історія, на жаль, циклічна. І той, хто не вивчить її уроки буде змушений відправитись на «перездачу». 

Музичний альбом створений за участі Сергія Жадана, гурту NAZVA, Євгена Яновича, Олени Кравець, Євгенія Дубовика, дуету «хейтспіч» та Сергія Мартинюка

Де: штаб-квартира «Люка» (точну адресу повідомляємо після реєстрації)
Коли: 10 березня, 18:00
Вхід: захід для підписників медіа «Люк» на Buy Me a Coffee

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк