Головна - Анонси - «Україна без росії»: лекція Вахтанга Кебуладзе та концерт гурту КН8
…

«Україна без росії»: лекція Вахтанга Кебуладзе та концерт гурту КН8

Бажання жити у взаєморозумінні з сусідами є природним. Але не з усіма виходить. Україна впродовж своєї історії періодично пробувала налагодити стосунки зі східним сусідом, але всякий раз це завершувалось трагедією для нас.

«Пʼятий Харків» — це мрії про наше майбутнє. І хочеться помріяти про Україну без росії. А для того варто розуміти, хто живе у нас під боком. Тому чергові зустрічі в межах проєкту «Пʼятий Харків» було названо «Україна без росії».

Український філософ Вахтанг Кебуладзе розповідатиме про методології постколоніальних студій на прикладах російської імперської літератури. Після презентації — розмова з аудиторією. А вже після лекції на вас чекає концерт гурту КН8.

Вахтанг Кебуладзе — філософ, публіцист, перекладач, спеціаліст з феноменології, доктор філософських наук, професор катедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, доцент катедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська Академія», співголова Українського феноменологічного товариства, учасник гурту «Джин», член Українського ПЕН.

У складі інді-гурту KH8 грають харківські музиканти, яких ви неодноразово могли чути і бачити до цього у складах Оркестр Че, Urbanistan, Stoned Jesus та багатьох інших гуртах — Іван Кондратов, Віктор Кондратов, Гліб Ковальов. КН8 — це про внутрішні голоси, які ми звикли глушити, про спостереження за ірраціональним у наших головах та навколо.

«Пʼятий Харків» — спільний проєкт Харківського літературного музею та Сергія Жадана. За підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 29 липня, 18:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк