Головна - Анонси - «Україна без росії»: лекція та дискусія
…

«Україна без росії»: лекція та дискусія

Що необхідно знати про природу російської пропаганди, щоб убезпечити себе від згубних впливів, як розпізнавати маніпуляції засобами культури і які стратегії краще обирати для дистанціювання від «русского міра».

І в українському, і у російському випадках література є осердям культури, а її значення для формування власного образу є ключовим.

Та чи справді наші ситуації схожі? Чи нема тут глибоко зашитої протилежності, що впливає серед іншого й на те, як нас (не) бачать у світі?

Харківський ЛітМузей запрошує вас на продовження «Україна без росії», яке відбудеться у Садочку ЛітМузею 30 липня.

О 14:00 на вас чекає лекція Вахтанга Кебуладзе «Це не пропаганда. Російська інформаційно-психологічна війна проти людства».

Вахтанг Кебуладзе — філософ, публіцист, перекладач, спеціаліст з феноменології, доктор філософських наук, професор катедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка, доцент катедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська Академія», співголова Українського феноменологічного товариства, учасник гурту «Джин», член Українського ПЕН.

А вже о 16:00 розпочнеться дискусія «Література для себе і на експорт: Україна vs Росія» за участі Ольги Бондар та Євгенія Стасіневича.

Ольга Бондар — літературознавиця, провідна наукова співробітниця Харківського ЛітМузею.

Євгеній Стасіневич — літературний критик, літературознавець, куратор мистецьких проєктів.

«Пʼятий Харків» — спільний проєкт Харківського літературного музею та Сергія Жадана. За підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 30 липня, 14:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк