Головна - Анонси - Розмова «Що робити зі своєю музикою?» за участі гурту Tember Blanche
…

Розмова «Що робити зі своєю музикою?» за участі гурту Tember Blanche

До простору для підлітків та молоді «Уява» прибуває чарівний київсьий гурт Tember Blanche, з якими продовжиться цикл розмов «Що робити зі своєю музикою?»

«Що робити зі своєю музикою?» — це крута можливість для виконавців із будь-яким стажем отримати цінні знання, почути досвід експертів музичної сфери та стати частиною прогресивного творчого комʼюніті.

Tember Blanche — український музичний інді-поп гурт, заснований у 2020 році у Києві. Колектив складається з вокалістки й авторки пісень Олександри Ганапольської та гітариста, саундпродюсера Владислава Лагоди.

У 2023 році до них приєднався ударник Андрій Яковʼяк, якого знайшли за допомогою Twitter. Дискографія гурту налічує два альбоми «Тут немає нікого, окрім нас» 2021 року та «Ти лиш людина» 2023 року. Їх трек «Вечорниці» отримав популярність у TikTok у 2021 році; найпопулярніші відео з використанням музики гурту збирають від 700 тисяч переглядів до 2 мільйонів.

Що заплановано:
— дізнатись про творчий шлях гурту з перших вуст;
— поговорити про те, як же підготуватись до першого сольного концерту чи туру;
— спробувати розвʼязати дилему: підлаштовуватись під формат заради слави чи обирати незалежність і творчу свободу.

Захопіть із собою змінне взуття. Вік: 12+

Де: вул. Костомарівська 2
Коли: 07 березня, 15:00
Вхід: вільний за умови обов’язкової реєстрації за цим посиланням

А вже ввечорі відбудеться виступ Tember Blanche в межах концерту «Культурного Десанту». Більше інформації за цим посиланням.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк