Головна - Анонси - Люди Люка: Перегляд стрічки «Ваш Василь» в редакції Люка
…

Люди Люка: Перегляд стрічки «Ваш Василь» в редакції Люка

Запрошуємо підписників нашого Buy Me a Coffee на офлайн перегляд фільму «Ваш Василь» в штаб-квартирі Люка.

16 березня будемо разом дивитися документальну стрічку про Василя Стуса. Людину, що мріяла займатися літературою, а не політикою; бути відомим поетом, а не дисидентом. Як відбулася трансформація поета? Та коли вони стала незворотною? 

У фільмі можна побачити багато особистих історій Стуса, невідомих широкому загалу: зокрема про те, як Стус протестував на показі «Тіней забутих предків», як переживав смерть Алли Горської та писав вірші в камері.

Ось як описують фільм режисери Світлана Рудюк та Олександр Авшаров: «Стус був із тих, хто вмів вести за собою людей. Він хотів писати вірші, а не бути Дон Кіхотом. Та КДБ змусило його боротися з радянськими вітряками і врешті відібрало право голосу. Не поспішайте перемикатися на «щось позитивніше». Фільм вийшов не типовим телевізійним байопіком: тут сильна (аж до сирот на шкірі!) музика Паліндрома, динамічний монтаж, атмосферні архівні кадри Києва».

Назва фільму «Ваш Василь» не випадкова — так поет підписував свої листи з ув’язнення.

Після перегляду до нас доєднається по відео-зв’язку режисерка Світлана Рудюк і розповість більше про створення фільму.

Де: Штаб-квартира Люка (точну адресу повідомляємо після реєстрації)
Коли: 16 березня, 18:00
Вхід: захід для підписників Медіа «Люк» на Buy Me a Coffee
Реєстрація — за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк