Головна - Анонси - Люди Люка: Лекція про Василя Кричевського – автора державного герба УНР
…

Люди Люка: Лекція про Василя Кричевського – автора державного герба УНР

Запрошуємо підписників нашого Buy Me a Coffee на офлайн-лекцію про видатного українського архітектора, уродженця Слобожанщини — Василя Кричевського. Лекцію читатиме видавець та культуролог Олександр Савчук.

Василь Кричевський — архітектор, художник, графік, майстер світового рівня. Він народився на Слобожанщині, професійно зростав під впливом відомих харківських архітекторів, входив до кола української інтелігенції Харкова, та згодом, Києва.

Василь Кричевський зробив неабиякий внесок в українську художню спадщину: заснував архітектурний стиль український модерн, став першим художником кіно й автором державного герба України.

28 лютого о 18:00 в штаб-квартирі Люка познайомимося з митцем та його найважливішими проєктами ближче.

Лектор — видавець та культуролог Олександр Савчук. 

Видавництво «Видавець Олександр Савчук» засноване на Покрову 2010 року в Харкові. Місією видавництва є повернення з небуття золотих імен української науки, культури та мистецтва. Авторами книг є видатні науковці у царині українознавства, чиї видання присвячені народному мистецтву та архітектурі, а також творчості відомих українських митців.

Де: штаб-квартира Люка (точну адресу повідомляємо після реєстрації).
Коли: 28 лютого, 18:00.
Вхід: захід для підписників Медіа «Люк» на Buy Me a Coffee.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк