Головна - Анонси - Вистава «Майська ніч» від Театру ляльок
…

Вистава «Майська ніч» від Театру ляльок

Чарівний світ українського фольклору у сучасному погляді крізь призму естетики М. Гоголя виникає перед зором глядача у виставі заслуженої артистки АРК О. Дмитрієвої. Вистава сповнена народного співу, суто національної лірики, сягає філософського осмислення людського кохання.

Режисер-постановник — заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
Художник-постановник — Н. Денисова
Виставу оформлено народними піснями

Де: пл. Конституції 24, Харківський театр ляльок імені В. А. Афанасьєва
Коли: 13 травня, 17:00
Вхід: 150 UAH, квитки — у касі театру

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк