Головна - Анонси - Презентація альбому проєкту «warнякання» Антона Слєпакова та Андрія Соколова
…

Презентація альбому проєкту «warнякання» Антона Слєпакова та Андрія Соколова

Музичний документально-терапевтичний проєкт Антона Слєпакова (поезія) та Андрія Соколова (електронний супровід). Проєкт створюється в реальному часі та є певною рефлексією та мистецькою реакцію на повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ до України.

Музиканти провели з початку повномасштабного вторгненння більше 70 концертів у містах України та Європи. Проєкт є благодійним — кошти з продажу треків та донати на виступах щоразу відправляються на потреби волонтерів та військових, що боронять Україну.

Композиції проєкту виходили синглами протягом всього минулого року, та тільки зараз вони були доповнені та оформлені у вигляді повноцінного альбому, який побачив світ 17 листопада.

«Програма warнякання” підійшла до свого логічного фіналу. Ми почали працювати над нею від початку повномасштабного вторгнення і от, буквально в цю мить, допрацювуємо у студії останні треки. Нарешті, цей фундаментально важливий для нас матеріал зафіксований у форматі альбому, а не окремих точкових синглів, якими ми рухались крок за кроком, — розповідає Антон.

Так сталося, що сольного виступу warнякання” в Харкові ще не було. Минулого грудня ми приїздили в межах туру “Контур” разом з гуртом Стаса Корольова і зіграли тільки частину нашої програми. За рік вона дещо збільшилась. Гарна нагода заїхати на тепле дружне запрошення від Art Area ДК».

Антон Слєпаков — український музикант відомий з 1997 року по гуртам «Я и друг мой грузовик», проєкту «НеГрузовики» та гурту «ВГНВЖ» (в минулому «Вагоновожатые»), що стали одними з ключових представників альтернативної сцени України. Останні декілька років пише та виконує свої твори виключно українською.

Андрій Соколов — український електронний музикант під сценічним ім’ям walakos, звукорежисер гурту «ВГНВЖ» та дизайнер.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 26 листопада, 19:00
Вхід: 300 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк