Головна - Анонси - Концерт гурту White Ward
…

Концерт гурту White Ward

Вперше з 2021 року у Харкові — після піврічної паузи гурт White Ward планує знов повернутися до живих виступів в межах великого, майже тритижневого туру!

Не дивлячись на усі труднощі, музиканти вважають, що мистецтво і творчість повинні продовжувати існувати навіть у найтемніші часи, тому в планах у квітні відвідати з концертами 9 міст України.

Команда вирушить у тур у форматі квартету: саксофоніст Дмитро вже декілька місяців як вступив до лав ЗСУ.

«Діма багато років є незамінним членом гурту, яким наразі і залишається, тому буде намагатися поєднувати студійну діяльність зі службою, якщо така можливість буде з’являтися, — кажуть музиканти. — Щодо живих виступів, то, не дивлячись на важливість Діми та його неймовірної гри, ми, по загальній згоді, вирішили продовжувати виступати як квартет. Концерти для нас залишаються найбільш ефективним інструментом для збору грошей на допомогу ЗСУ, тому ми повинні максимально використовувати цю можливість, поки вона для нас доступна. Звісно, ви все ще зможете почути саксофон на наших виступах, але у вигляді підкладу. Для цих концертів ми будемо намагатися витягнути із себе максимум».

На концерті ви також почуєте такі команди на розігріві:
«ПРАЩУР» — повільна важкометалева музика для важкого спокою та гучної тиші з Харкова;
Mortui Vultus — депрессивний пост-блек метал з Одеси.

Велика частина прибутку з концерту буде виділена на донати фондам та підрозділам ЗСУ.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 07 квітня, 18:00
Вхід: 399 UAH, квитки за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк