Головна - Анонси - Концерт гурту «Зарисовка»
…

Концерт гурту «Зарисовка»

«Зарисовка» — український регі-гурт, який відновив свою творчу діяльність з початком повномасштабної війни, щоб допомогти ЗСУ звільнити рідну країни від окупантів. 20 жовтня гурт перше виступить у нас із сольним концертом. Музичний гість вечора — Сергій Савенко.

«Зарисовка» була створена у 2007 році і відразу гучно заявила про себе піснями «Барселона», «Растафарай», «Вітер», «Yagga-Yagga» та інші. Відігравши за дев’ять років понад 300 концертів у різних країнах, у 2016 році «Зарисовка» взяла творчу відпустку, яка тривала майже шість років, щоб повернутися на сцену з новими музичними ідеями.

Сьогоднішній репертуар «Зарисовка» повністю складається з україномовних пісень — її російські хіти перекладені українською мовою.

Пісні «Зарисовка» відрізняються теплотою і позитивною енергетикою, її тексти наповнені глибиною, а чудакуватість на сцені регулярно поступається місцем серйозним образам.

«Зарисовка» — це:
Артем Войцеховський — вокал, гітара
Паша Куштим — кахон
Сергій Савенко — саксофон, кларнет

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 20 жовтня, 19:00
Вхід: донат від 150 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк