Головна - Анонси - Вистава «Жираф Монс» та екскурсія театром ляльок
…

Вистава «Жираф Монс» та екскурсія театром ляльок

Редакція «Люк» запрошує зазирнути за лаштунки Харківського театру ляльок, а після разом відвідати виставу «Жираф Монс».

Зустрічаємося в театрі ляльок за годину до вистави та починаємо з екскурсії. Це унікальна можливість побачити залаштунки театру і процес постановки від ідеї до виступу, а також поспілкуватись з людьми, які створюють цю магію.

Після екскурсії забігаємо в театральний буфет й одразу на виставу «Жираф Монс». Ця історія дає можливість подивитися на війну очима дитини, яка по-своєму сприймає світ, переживає страх та самотність. Дуже делікатна розмова, адресована і дітям, і дорослим: про війну, про співчуття та підтримку. Відстороненість сюжету від сучасності, притчева природа твору дали можливість створити виставу, яка розкриває болісні теми, але не травмує глядача.

Автори вистави (режисерка Оксана Дмітрієва, художник Костянтин Зоркін, композиторка Катерина Палачова) втілили в експериментальній театральній формі унікальний мистецький підхід та особистий досвід переживання війни.

Де: пл. Конституції 24, Харківський театр ляльок
Коли: 01 червня, 15:00
Вхід: квитки на виставу «Жираф Монс» можна придбати на місці, вартість квитка — 200 UAH
Реєстрація: обовʼязкова за посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк