Головна - Анонси - Прем’єрні покази вистави «Жираф Монс» від Театру Ляльок
…

Прем’єрні покази вистави «Жираф Монс» від Театру Ляльок

Як розповідає видання MediaPort, казка про жирафеня, покинуте у зоопарку під час бомбардувань міста, у поєднанні з міською легендою про жирафу, який ховався у під’їзді будинку під час німецької окупації, належить Олегу Михайлову.

Сценарист і драматург, росіянин за походженням, Михайлов понад 10 років живе у Харкові, застав повномасштабне російське вторгнення і щодня пише у Facebook свої спостереження про війну, місто та його жителів. Під обстрілами народився цикл казок про дивну весну, де за вікном чутно незрозумілий гуркіт, а з неба падає каміння.

«Казка “Жираф Монс” була написана у квітні-травні 2022 року, коли вже було відомо про жахіття в екопарку Фельдмана, прилітало і по центру Харкова, зоопарку. Я пам’ятав історію про жирафу часів Другої світової війни. Була згадка про те, що жирафа ховався в одному з будинків у Харкові», — розповідає Олег Михайлов.

Для сімейного перегляду. Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку.

Режисер-постановник — Заслужена артистка АРК О. Дмітрієва
Художник — Костянтин Зоркін
Композитор — К. Палачова

Де: пл. Конституції 24, Театр ляльок імені В.А. Афанасьєва (внутрішній двір)
Коли: 08, 09 липня, 16:00
Вхід: 100 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк