Головна - Анонси - День народження клубу «Живот» — 26 років
…

День народження клубу «Живот» — 26 років

Легендарному харківському клубу «Живот» — 26 років!

20 березня далекого 1998 року вперше були відкриті двері в інакший клуб з інакшою музикою, що в наслідку породило цілу плеяду рейверів та ді-джеїв на багато років вперед і вплинуло на розвиток електроннї сцени Харкова в цілому.

Дружба в цьому ком’юніті завжди буда міцною, любов — палкою, а музика — різною і гучною, але улюбленою.

Навіть з плином багатьох років невидимою ниткою ностальгії тебе тягне в це таємниче та сире підвальне приміщення, як кожного разу птахів, що повертаються з вирію додому. Бо «Живот» — це життя.

Нехай зараз темні часи та відсвяткувати цю подію на Куликівській немає змоги. Але є впевненість у світлому майбутньому для всіх нас та України, бо в єдності наша сила.

Неважливе місце — важливі люди та емоції, бо «Живот» — це не приміщення, а спільнота однодумців.

За традицією, на Дні Народження гратимуть тільки резиденти «Живота» з різних епох існування цього клубу. Цього разу до харківських резидентів приєднається тріо з Києва — Gapon, Monotronique та Copaq, які є топовими музичними селекторами та добре знайомі вам, якщо ви відвідували «Живот» найближчі 10-15 років.

«Живот» — це завжди про музику, любов і взаємопідтримку. Тому ця подія, як всі попередні події спільноти за час повномасштабної агресії, є благодійною. Цього разу збиратимуть на пікап для 3 батальйону 44 ОМБр. Мета — 34к.

Line up:
— Asket
— Gapon
— Monotronique b2b Nikitah
— Copaq b2b Alexander T
— Kedr

Де: Харківська набережна 6
Коли: 23 березня, 17:00
Вхід: 300 UAH, з «ключем» — 200 UAH

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк