Головна - Анонси - Зустріч студії «ПереФарбованого лиса» з навкололітературних ігор
…

Зустріч студії «ПереФарбованого лиса» з навкололітературних ігор

«ПереФарбований лис» — це подкаст про переосмислення світогляду та поведінки українців через літературу. Окрім, власне, подкасту, учасникам проєкту цікаво шукати нові форми взаємодії, тому вони придумали Студію навкололітературних ігор. Авторкками є освітянка Валентина Мержиєвська і психологиня Марія Діденко.

Чому ігри, а не читацький клуб?

Гра — стан, коли можна спостерігати за різними ситуаціями, змінювати реакції і приміряти ролі інших персонажів, щоб зрозуміти їхню мотивацію. У грі можна виходити за свої власні рамки і пробувати нове.

Що буде відбуватись?

Одна зустріч — одна гра — один твір з української літератури. Організатори чекають на тих, хто любить грати, легко імпровізує і має творчу іскру.

Скільки людей може брати участь?

В деяких іграх кількість учасників може бути довільною, а в деяких — обмежена 8-12 учасниками. Залежно від кількості охочих, будуть визначатись з форматом гри.

Як взяти участь?

Участь безкоштовна, але є одна умова — авторкам подкасту хочеться, щоб про цей проєкт дізнавалося більше людей, тому просять зробити репост будь-якого їх допису, або розказати про подкаст, чи один з його випусків, у себе в соцмережах і тегнути сторінку «ПереФарбованого лиса» у Facebook або в Instagram. Cкріншот допису просять прикріпити у формі.

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 11 листопада, 12:00
Вхід: вільний за попередньою реєстрацією за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк