Головна - Барабашовка - Бегемот Степан став Степанідою. У Харківському зоопарку провели операцію на замовлення світового уряду та Сороса
…

Бегемот Степан став Степанідою. У Харківському зоопарку провели операцію на замовлення світового уряду та Сороса

Час прочитання: 5 хв

Стало відомо, що у 2011 році в Харківському зоопарку на замовлення світового уряду та ілюмінатів за сприянням мільярдера Джорджа Сороса було проведено таємну експериментальну операцію зі зміни статі у тварини.

Експерименти зі зміни статі у тварин неодноразово проводили у столицях країн Європейського Союзу.

Такі дані містяться у неопублікованому розслідуванні Міжнародної асоціації журналістів (МАЖ), яке потрапило до розпорядження нашої редакції від анонімного джерела.

Як випливає з розслідування, першу таку операцію провели у Віденському зоопарку в 2005 році. Тоді в результаті хірургічного втручання лев із самця став самкою і змушений був змінити прізвисько з Алекса на Олександру. Через два роки аналогічний експеримент був проведений у Берлінському зоопарку, тоді пінгвін Фрейд втратив ознаки маскулінності та став пінгвініхою Фрідою.

Журналістам вдалося дізнатися, що проведення експериментів зі зміни статі у тварин ініціювали світовий уряд та ілюмінати, а фінансує їх американський інвестор та філантроп Джордж Сорос, фонд якого щороку інвестує великі суми у пропаганду ідей ЛГБТ+.

Джордж Сорос. Фото: Michael Wuertenberg

Як стало відомо з секретного протоколу світового уряду, який в результаті технічної помилки був опублікований на сайті книжкового клубу для молодих матерів «Я же мать», всього в період з 2005 по 2020 рік було проведено від 29 до 31 таких операцій.

З документу випливає, що фонд Сороса інвестував у зміну статі тварин у європейських зоопарках наступні суми: 

  • 2005-2010 рр. — 420 млн доларів;
  • 2010-2015 рр. — 666 млн доларів;
  • 2015-2020 рр. — 3 млрд 141 млн 592 тис. доларів.

Чому світовий уряд та Сорос взялися за Харків?

Одна з операцій зі зміни статі тварини відбулася у 2011 році в Харківському зоопарку.

У розслідуванні МАЖ стверджується, що Харків було обрано як майданчик для експерименту, оскільки він має багаторічну репутацію міста науки та освіти. У свою чергу, міська влада була зацікавлена ​​у операції, щоб отримати повний комплект нагород Ради Європи: Диплом, Почесний Прапор, Таблицю Європи і Приз Європи.

Зазначається, що Сорос особисто контролює список міст, які отримують цей комплект нагород. Станом на 2021 рік серед вимог для цього — здійснення операції зі зміни статі тварині в місцевому зоопарку, проведення мінімум одного прайду на рік та чіпування всіх городян старше 68 років.

Як встановили журналісти, такими заходами світовий уряд разом з ілюмінатами прагне пролобіювати позиції лівих у політичному полі та встановити тотальну гомодиктатуру на території всієї земної кулі, зокрема в Україні. Ознаки співпраці зі світовим урядом та Соросом вже з’явилися в коментарях українських політиків.

«Молодёжь может вешать у мэрии любые флаги, какие захочет. Хоть радужные», — нещодавно зазначив у своєму телеграм-каналі міський голова Дніпра Борис Філатов.

У розпорядження нашої редакції потрапив цілком таємний аудіозапис із коментарем Сороса, що підтверджує факт початку тотальної гомодиктатури в Україні:

«Ось уже багато років ми планомірно займаємося знищенням інституту родини, а останніми роками руйнуємо традиційні цінності і в Україні, — переконує філантроп невідомого співрозмовника.

Коли я бачу, з яким ентузіазмом місцеві активісти витрачають грантові кошти на пропаганду ЛГБТ+ та паплюження поняття традиційної родини, я відчуваю потужний приплив віри та подяки.

Такими темпами традиційні цінності дуже скоро будуть остаточно повалені, а над квітучими полями Слобожанщини гордо майорітиме райдужний прапор».

Як проводилась операція?

Для проведення операції зі зміни статі в Харкові було проведено ретельне дослідження, інтерв’ювання потенційних кандидатів і кандидаток, щоб зміна статі була бажанням самої тварини і не суперечила її інтересам.

Одним із добровольців став бегемот Степан. На момент експерименту Степанові було 20 років, весь цей час його тримали у вольєрі окремо від рідного батька, оскільки самці тварин можуть почати битися. За законами зоопарку, заборонено тримати двох самців в одному вольєрі, тому батько та син були розлучені ще у дитинстві. 

На сайті видання МедіаПорт збереглася стаття журналістки Анни Гін, яка випадково дізналася про проведення експерименту.

«Красавец, муж, джигит, самец, надежда и опора харьковского зоопарка — трёхтонный бегемот Степан неожиданно оказался хрупкой, беззащитной, розовой, нежной невестой Степанидой», — запевняє Гін.

У матеріалах розслідування є запис розмови зі Степаном та договір про добровільну участь в експерименті, підписаний важкою лапкою екс-бегемота.

Степаніда. Автор фотографії — Самюель Гігліо.

Ось як коментує експеримент сама Степаніда:

«Коли я дізналася, що до Харківського зоопарку приїжджає делегація Джорджа Сороса, щоб провести серію експериментальних операцій, я не замислюючись подала свою кандидатуру до списку добровольців».

Зоолог Володимир Чузиров, який був головним консультантом експерименту, зазначає:

«Деякі колеги з професійного середовища висували звинувачення в тому, що це неетично по відношенню до тварини. Проте мій багаторічний досвід та дослідження, яке я робив на базі Гарвардського університету, говорять, що 5% тварин і квітів у дикому середовищі відчувають себе не тими, ким вони народилися, а вовчиця у тілі вовка — це абсолютно нормальне природне явище».

Володимир Чузиров

Після операції зі зміни статі Степаніда переїхала до більшого вольєру, налагодила стосунки з батьком та стала амбасадоркою руху за права тварин. 

Матеріал підготовлено в межах спецпроєкту з FakeX — проєктом з протидії фейкам та дезінформації.


Коментар від команди FakeX:

Ім’я Джорджа Сороса давно стало мемом і червоною ганчіркою для любителів конспірології. 91-річний мільярдер за своє довге життя не тільки витратив на благодійність 32 мільярди доларів, але й увійшов у пантеон «представників таємного світового уряду».

Його образ ідеальний для того, щоб зробити з нього ворога, який об’єднає суспільство — 1) єврей; 2) багатій; 3) фінансує проєкти по всьому світу. Тому не дивно, що він став унікальним цапом-відбувайлом. 

Екс-президент США Дональд Трамп звинувачував Сороса у спробах підірвати американський лад, прем’єр Угорщини Віктор Орбан — у створенні міграційної кризи в Європі, а Путін вказує, що «Сорос втручається в усі справи по всьому світі». А в Україні навіть був створений мем про «соросят» — так російські та проросійські медіа обзивали тих, хто «бере» у Сороса гроші.

Не дивно, що російська пропаганда приписує Соросу організацію революцій в Сербії, Грузії, Україні, Киргизстані. Так, це він «насаджує» бездуховні цінності, безбожне лівацтво та моральне розкладання. І звісно, це Сорос наклав купу у тебе в під’їзді.

Бо він ідеальний образ для теорій змов.

Читаючи матеріал про Степана-Степаніду ви могли подумати, що це сюр. Але саме так це працює. Ми взяли реальну історію — бегемота Степаніду дійсно дуже довго помилково вважали самцем — і додали маніпуляцій: вигадали експерта і його коментар, а зверху притрусили це добрячою порцією конспірології. 

Ось сюжет про Сороса від російського пропагандистського ресурсу RT. А ось тут, наприклад, цікаві «експертні» думки. І таких прикладів дуже багато. Можете самі пошукати. Але головне, що всі вони побудовані за однаковою моделлю.

Відповідно, людина, яка вірить в таємний світовий уряд, в якої вже сформований образ Сороса, легко повірить, що він змінив стать тварині і особисто контролює номінантів на нагороди Ради, вибачте, «Гейропи».

А ще СОРОС — це закляття, бо читається в обидва боки однаково.

Якщо ви хочете більше дізнатися про Сороса та теорії змов навколо нього — радимо переглянути документальний фільм від ВВС. 

Наостанок, ми хочемо нагадати, що життя складніше теорій змов. Конспірологія все спрощує і дуже легко жити в світі, де Сорос розкрадає твій чорнозем, а Білл Гейтс заражає тебе коронавірусом. Тому всі свої страхи, бідність, невдачі і навіть сексуальну незадоволеність можна списати на них: «ілюмінатів», «жидомасонів» тощо. Бо тоді ти апріорі презюмуєш, що не несеш відповідальність за своє життя. Але це не так.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк