Головна - Барабашовка - Як Харків святкував Новий рік у 90-х. Підбірка ностальгічних відео, які вас розчулять
…

Як Харків святкував Новий рік у 90-х. Підбірка ностальгічних відео, які вас розчулять

Час прочитання: 2 хв

Свята наближаються до нас стрімко, як фура з реклами Coca-Cola.

І навіть попри війну, блекаути та безліч інших негараздів, яких цьогоріч завдали нам росіяни, життя триває, а календарний рік зміниться за планом.

Напередодні нового 2023-го «Люк» згадує, як Харків переживав зиму та зустрічав новорічні свята в 90-х. Допомагає нам в цьому наша улюблена програма «Дело Вкуса» та інші ностальгічні відео тих часів.

Парк Горького взимку 1999 року. Харків. Ностальгія!

Атмосфера зимового парку Горького, якого ще не торкнулась рука Кернеса. Чемпіонат з доміно, прокат санчат, катання на конях та стара канатна дорога — і все це під справжнім зимовим снігопадом.

MC Бах. Новий рік 1997

MC Бах — справжня легенда харківських танцмайданчиків 90-х та гордий володар «бейсболки наркомана». Принаймні, за версією ведучого Олега Орлова.

Харків передноворічний 1995 рік! / Прихована камера / І сніг, і хліб

У далекому 1995 році молоді оператори з редакторкою знімали заставку для програми «Місце зустрічі», а випадково зробили зліпок часу передноворічного Харкова.

Дивіться тут

Дід Мороз — професія чи хобі? Харків, 1998 рік

Розмова зі справжнім харківським професійним Дідом Морозом! Для якого робота — це ще й хобі. 37-річний досвід дідморозної діяльності в одному короткому інтерв’ю.

Яке найноворічніше блюдо? Харків, 1998

Ведучі в пошуках більш оригінального новорічного блюда, ніж олів’є. І це в той час, коли Клопотенку виповнилось тільки 12 років!

Новорічний мегаданс-1997/1998. Харків, Disco 2000

У далекі роки, ще до появи клубу «Жара», на його місці існував інший — Disco 2000. Тоді і ялинки на танцполі були більшими, і гримерки. Занурюємося в життя молоді 90-х на новорічному мегадансі.

Зустріч біля музею природи! Харків, грудень 1995 року

Харків був прогресивним містом ще у 90-ті. Виходець з африканської країни Гвінея-Бісау Симон Мендеш був першим ведучим харківської телерадіокомпанії, яку назвали його ім’ям — Simon. А це — один з передноворічних випусків його програми «Місце зустрічі», автором якої він був.

Дивіться тут

Центр міста, зима 1995 року

Просто нарізка зимового центру Харкова на четвертому році після повернення незалежності. Але як цікаво роздивлятися і намагатися впізнати знайомі місця!

Зимові розваги. Харків, 1999 рік

Чим розважалися харків’яни й харків’янки взимку раніше? Чим завгодно, бо лісопарк — багатофункціональне місце!

Як прожити передноворічний день? Харків, 1998 рік

Єдине, що не змінилося за весь цей час — це ставлення людей до підготовки до Нового року. Традиції — на те й традиції.

Обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк