Головна - Барабашовка - На Харківщині поліцейські врятували коней, власник яких втік до Росії
…

На Харківщині поліцейські врятували коней, власник яких втік до Росії

Час прочитання: < 1 хв

У Старосалтівській громаді на Харківщині поліцейські врятували коней, яких власних залишив на фермі, тоді як сам виїхав до РФ.

«Люк» розповідає деталі історії.

Що сталося?

Власник ферми «Атлант», що у Старосалтівській громаді, після початку повномасштабного вторгнення виїхав до Росії, а коней залишив напризволяще. 

Поліцейські Дмитро Новицький та Денис Керпек знайшли на фермі 28 коней і вирішили допомогти тваринам вижити. До них долучився конюх Олексій.

«33 прильоти було на територію стайні. Одна конячка померла, коли був обстріл, їй було пʼять місяців. Нещодавно Денис з Дімою взялись конкретно за це господарство, овес, сіно, сіль привезли», — розповідає Олексій.


Читайте також:


Що буде з конями далі?

Поліцейський офіцер Старосалтівської селищної територіальної громади Дмитро Новицький розповідає, що наразі стоїть питання про подальшу долю господарства. Справа в тому, що власник забрав з собою всі документи та паспорти тварин, тому передати їх в інші господарства поки що немає юридичної можливості. 

Тим не менш, правоохоронці намагаються знайти варіанти, за яких коней вдасться відправити у більш безпечне та комфортне місце.

Текст і обкладинка — Антон Малиновський

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк