За містом
FIRST LOVE: перформанс, під час якого можна буде освідчитись у коханні

У середу, 30 грудня, в онлайн-форматі відбудеться перформанс-дискусія соціального проєкту FIRST LOVE від Vidlik Projects.

«Люк» розповідає, чого очікувати від події та хто є учасниками проєкту.

У середу, 30 грудня, в онлайн-форматі відбудеться перформанс-дискусія соціального проєкту FIRST LOVE від Vidlik Projects.

«Люк» розповідає, чого очікувати від події та хто є учасниками проєкту.

Перформанс FIRST LOVE — це результат однойменного документального проєкту, який висвітлить історії його учасників та учасниці, пов’язані з почуттям любові.

Протягом двох тижнів вони відвідували онлайн-воркшопи з драматургії, на яких практикували перформанс та вербатім, рефлексували над досвідом та виконували різні завдання (наприклад, неформальна зустріч з батьками або зізнання у коханні незнайомій людині). Допомагали їм у цьому психолог Олександр Білоус та організатор воркшопів Андрій Май. 

Організатори переконані, що в суспільстві майже не говорять про кохання так комплексно, як у цьому проєкті. Вони прагнули створити безпечний простір, в якому можна говорити про все і не боятись осуду. Це стосується як учасників та учасниць, так і глядачів та глядачок.

Про що цей перформанс?

Під час перформансу учасники та учасниці говоритимуть про кризи, які в їхньому житті були пов’язані з почуттям любові. Глядачі зможуть увірватись у процесс зі своїм коментарем, або, наприклад, освідчитись комусь у коханні. 

«Якщо в тебе взагалі проблеми з коханням, вважаєш, шо його не існує, це все чухня, або навпаки спиш і бачиш список якостей ідеального партнера, що висить над дзеркалом біля малюнку ідеального будинку з двома лабрадорами і кабріолетом, ЛАСКАВО ПРОСИМО», — зазначають організатори.

Хто бере участь?

Серед учасників та учасниць перформансу — молоді люди з різних міст, яких організатори обирали через open call.

До проєкту шукали: 

Серед 93 заявок обрали 14 найхоробріших, які погодились відверто говорити про себе та свої переживання.

Як приєднатися до перегляду?

Зареєструватись на подію до 23:59 29 грудня за посиланням. Після цього вам надішлють посилання на трансляцію.

Перформанс First Love розпочнеться 30 грудня о 19:00. Загальна тривалість — 80-100 хвилин. 

Анна Денисенко, обкладинка Катерина Дрозд