Головна - За містом - From Germany With Love. Слухайте подкаст із Василісою Гайденко про інклюзію та німецький досвід
…

From Germany With Love. Слухайте подкаст із Василісою Гайденко про інклюзію та німецький досвід

Час прочитання: 2 хв

«Люк» за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі запускає серію з двох епізодів подкастів з культурними менеджерками.

У подкастах гості розповідатимуть про свої проєкти, ділитимуться досвідом, який привезли з Німеччини, та розмірковуватимуть, як можна адаптувати цей досвід до українських реалій.

«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль. Підтримайте «Люк», ставайте нашими патронами на Patreon!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png

В Україні понад 2,7 млн людей мають інвалідність, а міська інфраструктура зазвичай не пристосована для людей з інвалідністю. 

У першому епізоді подкасту ведучий Дмитро Ковальов поспілкувався з Василісою Гайденко, експерткою з теми інклюзії, розробницею бренд-стратегій, менторкою та фасилітаторкою. 

Багато років Василіса створює різні проєкти для покращення ситуації з інклюзією та поліпшення життя людей з інвалідністю. Зокрема, була однією з розробниць концепту і стратегії харківського ресторану «Сніг на голову», в якому команда частково складається з людей з ментальною інвалідністю.

Василіса поїхала до Німеччини, щоб дослідити, як там працюють подібні бізнеси, розповісти про концепт ресторану в Харкові та отримати консультацію.

У подкасті експертка поділилася, як цей досвід допоміг їй реалізувати відповідні проєкти в нашому місті (зокрема, організувати тематичну конференцію з партнерами та соціальну вечірку, під час якої всі відчули, як влаштований світ, коли інклюзія сталася). Також розповіла про складнощі, з якими зіткнулася під час реалізації проєктів.  

«У мене є мрія, щоб за 10-15 років слово “інклюзія” нам не було потрібно. Щоб навколо був світ, доступний для всіх, щоб всі були залучені в соціальне життя, щоб це слово було вже невживаним», — запевняє Василіса. 

Повністю розмову можна послухати на нашому SoundCloud:

Цей подкаст створено за підтримки Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку з офісом у Дніпрі. У наступному епізоді Дмитро Ковальов розмовлятиме з Альоною Воробйовою.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк