Головна - За містом - «ПТН ПНХ!» і графіті Бенксі. Укрпошта анонсувала нову марку до річниці повномасштабного вторгнення
…

«ПТН ПНХ!» і графіті Бенксі. Укрпошта анонсувала нову марку до річниці повномасштабного вторгнення

Час прочитання: 2 хв

24 лютого Укрпошта введе в обіг поштову марку з надписом «ПТН ПНХ!» на фоні графіті вуличного художника Бенксі. Вже можна зробити передзамовлення.

«Люк» показує, як виглядатиме марка і розповідає деталі.

Що зображено на марці?

Нова марка Укрпошти, яку компанія випускає до річниці початку повномасштабної війни, має назву «ПТН ПНХ!».

«Завтра [21 лютого, — «Люк»] путін звернеться з “посланием” до злочинного російського парламенту, тож ми вирішили послати його вже сьогодні і відкрити передзамовлення на цю марку, яку введемо в обіг 24 лютого», — пише генеральний директор компанії Ігор Смілянський у Telegram.

На марці зображене одне з семи графіті Бенксі, які митець створив анонімно в Україні у 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку в селі міського типу Бородянка Київської області.

«Це було непросте завдання передати настрій цієї дати. Але, здається, з артом відомого художника Бенксі, який він залишив на руїнах будівлі у Бородянці, нам це вдалось. — зазначає Смілянський.

І майбутнє — в особі хлопчика, обов’язково переможе минуле, яке засіло в голові хворого диктатора і всіх, хто його підтримує. Або, як сказав Президент на Мюнхенській конференції минулого тижня — Давид переможе Голіафа».

Фото з Телеграм-каналу Ігоря Смілянського

Скільки коштує марка?

Нова поштова марка «ПТН ПНХ!» — благодійна, зазначають у пресслужбі Укрпошти. Кожен, хто придбає марку, стане учасником благодійного проєкту.

Тираж марки — 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість маркового аркуша — 180 гривень, з них 42 гривні підуть на благодійність.

До марок також буде випущено конверт «Перший день», художній конверт, картку, а також тематичний світшот.

Де купити?

Марка «ПТН ПНХ!» та інша продукція серії з’явиться у відділеннях та в офіційних магазинах Укрпошти на маркетплейсах із 24 лютого. 

Оформити передзамовлення можна з 20 лютого в офіційному онлайн-магазині Укрпошти (діють обмеження до 10 поштових марок на одне замовлення).

Олександра Пономаренко, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк