Головна - За містом - «Не хочу тебе бачити, не хочу тебе чути». Дивіться прем’єру кліпа Kit Zasloveskiy про токсичні стосунки
…

«Не хочу тебе бачити, не хочу тебе чути». Дивіться прем’єру кліпа Kit Zasloveskiy про токсичні стосунки

Час прочитання: 2 хв

Нещодавно вийшов трек київського музиканта Kit Zasloveskiy «Лелека» і відео на нього.

«Люк» презентує пісню та кліп, розповідає про автора та історію створення його нової роботи.

Kit Zasloveskiy — 19-річний сінгер-сонграйтер із Києва Микита Шклярук. Його дебютний сингл та кліп «Kolyadka» вийшли наприкінці минулого року.

Також Микита займається ілюстрацією, 3D, як ілюстратор співпрацював з «Українською правдою» та онлайн-журналом «Люк». 

Пісню «Лелека» Kit Zasloveskiy написав ще три роки тому, але записати та випустити вирішив тільки зараз. Трек розповідає про травматичні стосунки, під час яких виникає бажання бути якомога далі від коханої людини.

«Перетин особистих кордонів, конфлікти у відносинах, бажання позбутися людини — все це прояв нездорових людських стосунків, розповідає про трек Микита. — Пісня, яка була створена три роки тому, набула актуальності у воєнний час, бо ця тема знайома кожному». 

Режисером кліпу став Юрій Турчин. Чотири роки він працює відеомонтажером, це відео — його дебютна робота в якості кліпмейкера.

«Війна породжує лише біль, пустоту та вакуум. Створює стіни, які не дають змоги думати ні про що інше, окрім подій довкола, — запевняє Юрій.  

Ці події так само впливають і на культурний розвиток. Адже це той жах, який ми мусимо осмислити, тому що ми продовжуємо жити. 

Моментами здається, що ти залишаєшся сам на сам з цим. Законсервований своїми думками, переживаннями та тривогою. 

А коли намагаєшся щось робити — з часом приходять думки: “А для чого це все? Зараз це так неважливо. Важлива лише війна”. І робити щось здається безглуздим. Тому, ти складаєш свої амбіції/творчий порив у велику коробку, закриваєш і відсовуєш на другий план».

Прослухати трек на всіх платформах можна тут.


«Люк» — це крафтове медіа про Харків і культуру. Щоб створювати новий контент і залишатися незалежними, нам доводиться докладати багато зусиль і часу. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу ptrn-1024x235.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image.png
Поділитись в соц мережах
Підтримати люк