Головна - Місто - Churchill’s Music Pub повертається? «Люк» з’ясував, що відбувається навколо легендарного клубу
…

Churchill’s Music Pub повертається? «Люк» з’ясував, що відбувається навколо легендарного клубу

Час прочитання: 3 хв

В соцмережах почала ширитися інформація про перевідкриття легендарного харківського клубу Churchill’s Music Pub.

Проте, виявилося, що «не все так однозначно».

«Люк» спробував розібратися, що насправді відбувається.

Churchill’s Music Pub — культовий музичний клуб, що існував на вулиці Дарвіна, 9. Наразі за цією адресою знаходиться лаунж-бар Manhattan.

Клуб розпочав роботу в 2003 році та пропрацював до 2014-го. Він був одним із головних концертних майданчиків міста для представників альтернативної сцени та улюбленою локацією для прихильників андеграунду. Про «Черчилль» і те, що там відбувалося, досі ходять легенди, а закриття клубу багато хто вважає однією з найбільших втрат для музичного середовища Харкова. 

10 грудня в соцмережах почав ширитись пост про перевідкриття клубу на вул. Холодногорській, 13, який з’явився на інстаграм-сторінці churchills_music__people_pub. Точна дата відкриття не анонсується.

Що кажуть у старому «Черчиллі»?

12 грудня співзасновник клубу Тимур Шетілов опублікував на особистій сторінці допис про те, що новий «Черчилль» немає ніякого відношення до старого клубу, та запевнив що «усе це — суцільний плагіат»

«Черчилль» Шетілов відкривав разом з Ольгою Дьоминою. Пізніше вона пішла, Тимур залишився єдиним власником. За його словами, реанімувати «Черчилль» він не збирався, а за правами на використання бренду та логотипу засновники нового закладу до нього не зверталися. 

Ми звернулися до Тимура Шетілова за уточненням. Він відповів, що в 2011 році здав «Черчилль» в суборенду бармену клубів «Жара» та Royal Club Євгену Мисочку, який ще якийсь час управляв закладом, і пізніше викупив залишки устаткування та апаратури, щоб працювати далі. Шетілов припустив, що перевідкриттям займається Мисочко. 

«Мисочко взяв “Че” у мене в суборенду, — розповідає Шетілов. — Потім через мою голову домовився про оренду приміщення з Будинком архітекторів, але тоді вже заклад дуже занепав і я не бачив сенсу у поверненні оренди собі. 

Ми тоді домовились, що він вікупить залишки устаткування і апарату і буде працювати далі. Я тоді ще пропонував йому викупити за дуже невелику суму назву, домен, сайт тощо. Але він тоді сказав, що його це не цікавить і він міркує про зміну назви».

Пізніше сам Євген під постом Тимура спростував інформацію, що має відношення до нового «Черчилль», та уточнив, що перевідкриттям закладу займається Артем Галат, колишній арт-директор клубів «Жара» та Royal Club.

Що кажуть у новому закладі?

Артем Галат давати коментар відмовився. «Хай [Тимур Шетілов] подає до суду, я готовий з ним качатись та знищити медійно цього покидька», — додав він.

Ми також звернулись за коментарем до інстаграм-сторінки нового закладу, проте отримали відповідь що новий власник «має всі права, а копирсатися в нижній білизні — то наша справа»

Тим, хто хоче уточнити наявність прав на перевідкриття клубу, нові засновники пропонують звертатися до суду, а слова Тімура про відсутність прав на використання бренду заперечують.

  • Про те, яким був старий «Черчилль» та про інші культові місця Харкова, можна прочитати в нашому матеріалі.

Катерина Переверзева, обкладинка — Катерина Дрозд


«Люк» — це незалежне медіа про Харків і культуру. Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк