Головна - Місто - Інтерсіті Live 4.0: євротур, на який ми заслуговуємо
…

Інтерсіті Live 4.0: євротур, на який ми заслуговуємо

Час прочитання: 2 хв

В останні вихідні літа, 29 та 30 серпня, відбудеться черговий онлайн-фестиваль Intercity Live. Цього раз марафон проходитиме у форматі євротуру та триватиме цілих 24 години.

Завдяки «Люку» та нашим друзям On-Air Stream Харків знов приєднається до цієї масштабної подорожі без черг на кордонах та митних перевірок.

Intercity Live 4.0 — швидкісний онлайн-євротур, під час якого ми проведемо дослідження музичної, візуальної, перформативної культури, а також кіномистецтва та анімації.

На пасажирів поїзду чекає перший євротур цього літа, який охопить Польщу, Францію, Німеччину, Австрію, Латвію та Румунію. А також понад 50 зупинок в українських містах. Зокрема, на березі озера в Тернополі, на київському пляжі, на даху у Вінниці, у Барбакані Руської Брами в Кам’янці-Подільському, біля Палацу культури Погулянка у Львові та звичайно в Харкові. 

Що відбуватиметься під час тріпу?

Програма Intercity Live 4.0 включатиме ще більше мистецьких експериментів й неочікуваних артистів.

Під час подорожі можна буде почути звуки міст і парків, подивитися кіно та мультфільми, спостерігати наживо за візуальними перформансами.

Цього разу ми зможемо ще більш плідно взаємодіяти один з одним. Замість звичного Zoom-тамбуру в нашому розпорядженні буде цілий VR-поїзд на базі технології Mozilla Hub, про яку ми нещодавно вам розповідали.

VR-простір складатиметься з кількох вагонів, кожен з яких буде стилізований під окрему фестивальну локацію. Глядачі, артисти та організатори зможуть створити власних персонажів-аватарів, знайомитись, танцювати та підспівувати музикантам під час їхніх виступів.

Так а хто виступатиме?

Розповімо дуже скоро.

Маємо десяток потужних музичних хедлайнерів й кілька десятків виняткових українських та європейський артистів.

А щоб очікування не було нудним, рекомендуємо згадати лайв харків’ян The Stone Bridge з попереднього Інтерсіті.

Як приєднатися до мандрівки?

Трансляція Intercity Live, як завжди, відбуватиметься на YouTube-каналі Телебачення Торонто без SMS та реєстрації.

Хто керує потягом?

Організаторами фестивалю цього разу стали: NGO Plai у співпраці з польськими партнерами «Stowarzyszenie Get Up», а також агенції з інших міст України: kontrabass promo, Лінія Втечі, Module, Шпиталь Рекордс, Respublica FEST, Єден радіо та ваш «Люк».

Євротур також підтримує Європейський Союз за програмою «House of Europe». 

Слідкуйте за анонсами на сторінках «Люку» та Інтерсіті.

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк